Deprecated: elementor/widgets/widgets_registered sa od verzie 3.5.0 nepoužíva! Použite namiesto toho elementor/widgets/register. in /data/web/virtuals/148576/virtual/www/wp-includes/functions.php on line 5758

Deprecated: Funkcia Elementor\Widgets_Manager::register_widget_type sa od verzie 3.5.0 nepoužíva! Použite namiesto toho register. in /data/web/virtuals/148576/virtual/www/wp-includes/functions.php on line 5383
31.03.2023
VICTORY SHOW
ŠAMPIÓN ŠAMPIÓNOV
CAJC, CAC
Victory Show Bratislava

Výstavné triedy

Psa je možné prihlásiť iba do jednej triedy!

Pre Triedu šampiónov šteniat je potrebné doložiť k prihláške doklad o získaní titulu Slovenského šampióna šteniat. Trieda je prístupná všetkým psom do 9 mesiacov, ktoré získali titul Slovenský šampión šteniat.
Pre Triedu junior šampiónov je potrebné doložiť k prihláške doklad o získaní titulu Šampióna mladých alebo Slovenského šampióna šteniat. Trieda je prístupná všetkým psom od 9 mesiacov do 18 mesiacov, ktoré získali titul Šampión mladých z ktorejkoľvek krajiny uznanej FCI alebo titul Slovenského šampióna šteniat. Jedinec môže získať čakateľstvo CAJC. 

Pre triedu strednú je potrebné doložiť k prihláške doklad o získaní Šampióna mladých. Trieda je prístupná všetkým psom od 15 do 24 mesiacov, ktoré získali titul Šampión mladých z ktorejkoľvek krajiny uznanej FCI. Jedinec môže získať čakateľstvo CAC, R.CAC.
Pre triedu šampiónov dospelých je potrebné doložiť k prihláške doklad o získaní šampionátu. Trieda je prístupná všetkým psom od 15 mesiacov, ktoré získali titul Šampión dospelých z ktorejkoľvek členskej krajiny FCI. Jedinec môže získať čakateľstvo CAC, R.CAC.
Pre triedu veterán šampiónov je potrebné doložiť k prihláške doklad o získaní titulu Šampióna dospelých alebo Šampióna veteránov. Trieda je prístupná psom a sukám od veku 8 rokov.