29.-31.10.2021
3 MEDZINÁRODNÉ VÝSTAVY psov všetkých plemien
3 x CAJC, CAC, FCI - CACIB

Na výstavisko bude vstup umožnený VÝHRADNE OSOBÁM KOMPLETNE ZAOČKOVANÝM PROTI COVID 19. 

Z kapacitných dôvodov sa výstavy konajú bez účasti divákov/verejnosti. 

So zreteľom na opatrenia súvisiace s šírením vírusu Covid-19 sa výstavy otvárajú s určitými obmedzeniami. 

Platné opatrenia v súvislosti so zdravotnou situáciou sú zverejnené na nasledovných odkazoch:

https://www.uvzsr.sk
https://korona.gov.sk/
https://www.mzv.sk/aktuality/koronavirus-2019

Usporiadateľ má právo neprijať psy vystavovateľov z krajín s obmedzeným, resp. vylúčeným pobytom na Slovensku.

Na výstavisku treba dodržiavať v čase výstavy platné opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR súvisiace so zamedzením šírenia ochorenia Covid-19.

  • Online katalóg bude uverejnený na stránke www.skjshows.sk/danubecacib v deň konania výstavy (piatok od 10. hod a sobota/nedeľa od 8. hod.), v tlačenej forme sa nevydáva.
  • Prijatie prihlášky bude potvrdené vstupným listom. Majitelia prihlásených psov si vstupné listy z online systému tlačia sami (cca 5 dní pred výstavou). Súčasťou vstupného listu sú aj katalógové čísla. Na výstave sa čísla nevydávajú. Vystavovatelia si ich vytlačené prinesú so sebou na výstavu. Pri vstupe sa budú vstupné listy kontrolovať a ústrižok z nich odtŕhať ako z platnej vstupenky, preto bez vytlačeného vstupného listu nemôže ísť vystavovateľ do areálu výstaviska.
  • Po vstupe do areálu idú vystavovatelia priamo k príslušnému kruhu.
  • V rozdelení kruhov, ktoré bude uverejnené na stránke týždeň pred výstavou, bude uvedený časový rozpis pre nástup plemien do kruhov. Prosíme vystavovateľov, aby vzhľadom na zníženie koncentrácie osôb v jednom čase, neprichádzali na výstavu skôr ako hodinu pred predpokladaným posúdením. Netreba, aby ste na výstave boli od jej začiatku. Prosíme vystavovateľov psov, ktoré po posúdení v kruhu nepostúpia do záverečných súťaží, aby cca do 30 minút opustili areál výstaviska.
  • Zapisovanie výsledkov do preukazov o pôvode a vydávanie cien bude vo vyhradenom priestore (bude vyznačené na mapke výstaviska), kde treba dodržiavať stanovený 2m odstup.
  • Na výstave je nevyhnutné dodržiavať pokyny usporiadateľského zboru.

    Upozorňujeme, že na výstavách sa nebudú vystavovať diplomy šampionátov!

Generálny sponzor